Zakopane, dnia  2015-01-30

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

na dostawę/usługi/roboty budowlane  o wartości poniżej 14 000 euro

l. Nazwa i adres ZAMAWIAJĄCEGO:

Fundacja im. Zofii i Witolda Paryskich

ul. Chałubińskiego 42a

34-500 Zakopane

II. Nazwa przedmiotu zamówienia:

ZAPROJEKTOWANIE SZCZEGÓŁOWEJ ARCHITEKTURY SYSTEMU UMOŻLIWIAJĄCEGO WPROWADZANIE, ZARZĄDZANIE I UDOSTĘPNIANIE ZDIGITALIZOWANEGO MATERIAŁU W PRZYSTĘPNEJ FORMIE W RAMACH PROJEKTU „DIGITALIZACJA FISZEK Z BIBLIOGRAFIĄ TATR I PODTATRZA WITOLDA HENRYKA PARYSKIEGO”

III. Wymagania związane z wykonaniem:

- opracowanie uproszczonej struktury bazy danych bibliografii tatrzańskiej dostosowanej do informacji zawartych na fiszkach

- zaproponowanie mechanizmów zarządzania zgromadzonymi danymi

- zaproponowanie mechanizmów udostępniania zdigitalizowanego materiału w przystępnej formie

- zaproponowanie mechanizmu automatyzacji przygotowywania metadanych w schemacie DublinCore na podstawie danych zgromadzonych w bazie

- zaproponowanie mechanizmu łączenia informacji zawartych w bazie danych z plikami DJVu

- zaproponowanie pełnej struktury bazy danych bibliografii tatrzańskiej (wykorzystującej strukturę uproszczoną), która będzie wypełniana informacjami przez internautów

- zaproponowanie procedur dodawania informacji do bibliografii przez zalogowanych użytkowników

- zaproponowanie procedur moderowania zamieszczanych wpisów

- termin realizacji: 1.03-15.03 2015 r.

- w wykonaniu zlecenia wezmą udział osoby z odpowiednim doświadczeniem, posiadające odpowiednie kwalifikacje i realizujące w przeszłości projekty współfinansowane ze środków MKiDN.

IV. Ofertę należy:

złożyć w formie pisemnej w terminie do dnia 17.02.2015 r. (osobiście, pisemnie - listem, faksem, e-mailem) na Formularzu Oferty.

V. Tryb postępowania: ZAPYTANIE OFERTOWE

Udzielenie zamówienia publicznego na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 Prawo zamówień publicznych, zgodnie z art 4. pkt 8. (ustawy nie stosuje się do zamówień i konkursów, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 14000 euro) oraz Regulaminu wydatkowania środków publicznych w Fundacji im. Zofii i Witolda Paryskich.

FORMULARZ OFERTY

I. Nazwa i adres Wykonawcy

NIP .................................................

1.     Oferuję wykonanie przedmiotu zamówienia za:

Cenę netto: ............................................. zł

Słownie netto: .................................................................................................................... zł

Cenę brutto: ………...……… zł

słownie brutto: ………………………………………..……………….....………………….……zł

2.         Deklaruję ponadto:

1)   termin wykonania zamówienia:…………………………………………………….………..,

2)   miejsce wykonania zamówienia: …………………………………………………………..,

3)   okres gwarancji: .………………………………………………………………………..…..,

4)   warunki płatności ………………………………………………………………….……...…,

5)   ………………………………………………………………………………….……………..

3.    Oświadczam, że:

-  po zapoznaniu się z opisem przedmiotu zamówienia nie wnosimy do niego zastrzeżeń,

-  w razie wybrania naszej oferty zobowiązujemy się do realizacji zamówienia na warunkach określonych w formularzu oferty oraz wzorze umowy (jeśli występuje).

4.    Załącznikami do niniejszego formularza stanowiącymi integralną część oferty są:

1) wykaz osób, które będą realizowały zlecenie wraz z informacją o  ich doświadczeniu ,

2) ……………………………………………………………………………………………………. ,

3) ……………………………………………………………………………………………………. ,

4) ……………………………………………………………………………………………………. ,

.................................................................                      .................................................................

(pieczęć Wykonawcy)                                                                       (podpis osoby uprawnionej)