Przewodniczący Rady Fundacji:

Zbigniew Mirek

 

Członkowie Rady Fundacji:

Teresa Jabłońska

Jan Krupski

Mieczysław Mantyka

Wiesław Wójcik

Zdzisław Ryn (od 22 lipca 2011 r.- 22 lipca 2016 r., od 23 lipca 2016 na okres 5 lat)

Paweł Skawiński (od 22 lipca 2011 r. - 22 lipca 2016 r., od 23 lipca 2016 na okres 5 lat)

Zbigniew Myczkowski (od 27 czerwca 2013 r., na okres 5 lat)

 

Członkami Rady Fundacji byli:

Wojciech Gąsienica Byrcyn (do 19 czerwca 2012 r.)

Jacek Woźniakowski (do 29 listopada 2012 r.)

Marcin Guzik (od 3 sierpnia 2011 r. do 15 stycznia 2013 r.)

Halina Piękoś-Mirkowa (do 7 kwietnia 2013 r.)

Joomla templates by a4joomla